Евакуація автомобілів

Ми перевозимо автомобілі від легкових до мікроавтобусів, зокрема Mercedes Sprinter з максимальною базою, а також ГАЗелі, малотоннажні вантажівки та інші транспортні засоби вагою від 300 кг до 6,5 тонн у будь-якому технічному стані. Замовивши у нас евакуацію автомобіля, ви отримаєте такі послуги:

 • подача евакуатора,
 • навантаження автомобілів (у разі пошкодженого авто за допомогою спецзасобів або за допомогою крана-маніпулятора),
 • перевезення автомобілів,
 • вивантаження.

Замовлення

Виклик евакуатора у нас можливий цілодобово за телефонами:


+38 067 209 4917


+38 073 209 4917


+38 066 209 4917

Вартість послуги

Точна вартість евакуації автомобіля залежить від багатьох факторів:

 • який саме з наших вантажних автомобілів вам потрібний. Можливо вам краще підійде не простий евакуатор, а кран-маніпулятор.
 • відстань, яку проїхав порожній евакуатор до вашого автомобіля
 • способи навантаження та розвантаження (чи використовуються кран-маніпулятор або інші спецзасоби).
 • відстань, яку проїхав евакуатор, транспортуючи автомобіль.
 • час простою (якщо цього вимагає замовник).
 • допоміжне обладнання (візок) та додаткові труднощі
 • якщо Вас цікавить евакуація краном маніпулятором, вартість послуги евакуатора з маніпулятором визначить диспетчер

Після того, як ви погодите деталі, диспетчер повідомить вам точну вартість послуги.

Надаємо документи для бухгалтерії

Після виконання замовлення, на Ваше прохання, Ми надаємо пакет документів для пред’явлення до страхової компанії або для бухгалтерії (актуально для юридичних осіб).

Евакуація автомобілів, трапляється, буває необхідна навіть вмілому та досвідченому водію, адже в дорозі будь-яке може статися. Якою б гарною не була ваша машина, хоч би як досвідчений і передбачливий був водій, від несподіванок не застрахований ніхто. Що робити, якщо поломка застала Вас далеко від міста та від автосервісу? А якщо це сталося вночі чи взимку? У таких критичних ситуаціях єдиним рятівним рішенням залишається звернення до “автоSOS” – служби евакуації автомобілів.

Викликати евакуатора доводиться не лише у разі аварії чи поломки. Складні погодні умови, проблемне дорожнє покриття – машина може просто застрягти у снігу, бруді чи дорожній ямі. Особливо проблематична така ситуація для великого автомобіля, адже без фахівців у таких випадках обійтися неможливо. Наша компанія Евакуатор Запоріжжя надає послуги з перевезення аварійних автомобілів, міні-навантажувачів, тракторів, спецтехніки.

Наша служба евакуації автомобілів готова прийти на допомогу невдахи автомобілісту в скрутну хвилину. Зателефонуйте нам, і в максимально короткі терміни ми прийдемо на допомогу, вдень та вночі, у будні та у свято. За Вашим бажанням Ваш автомобіль буде доставлений до Вас додому або до найближчого автосервісу.

Автоевакуатор працює у Запоріжжі та області (Оріхів, Василівка, Токмак, Гуляйполі, Токмаківка та інші райони), здійснює аварійну евакуацію автомобілів та транспортування автомобілів в аварійному стані, надає техдопомогу, допомагає визначитися з вибором станції техобслуговування. Евакуатор із частковим навантаженням, евакуатор із повним навантаженням до Ваших послуг. Цілодобово, недорого.

Вартість евакуатора досить дешево, доступна більшості автовласників. Тарифи обчислюються залежно від виду автомобіля, місця поломки та складності загального завдання. Кожен клієнт дорогий нам і заслуговує на індивідуальний підхід і турботи.